11 komentářů
 1. Myslím, ze Ikea sama nabízí službu doprava a montáž nábytku?

  OdpovědětVymazat
 2. Ano, IKEA tuto službu nabízí prostřednictvím firmy Seegmuller...

  OdpovědětVymazat
 3. nám montovali kuchyni z IKEA v hodnotě 50 tisíc za 6000. A byli u nás přesně od 9 do 21 hodin (IKEA OSTRAVA!!!)

  OdpovědětVymazat
 4. Ono je ještě navíc možné, že každá IKEA má svůj vlastní ceník. Letos jsem třeba zjistila, že každý obchodní dům má vlastní systém slev... Například v Ostravě celkem radikálně slevňovali spotřebiče (u varné desky to bylo tuším o 2000), zatímco v Praze nebyla sleva na nic.
  Já si teda myslím, že nás tou kalkulací extra práce po celou dobu montáže natáhli (ta kuchyň opravdu není nikterak komplikovaná), ale jak se s nima bude člověk dohadovat?

  OdpovědětVymazat
 5. No teda, neni nic jednodussiho nez montaz kuchyne IKEA. Skoda penez...

  OdpovědětVymazat
 6. Dělal bys to montáž i v případě, že by ta kuchyně nebyla tvoje? Já teda ne.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak jestli vam to majitel odecte z najemnyho a nevadi mu takovy prachy, tak proc ne. Ale stejne bych se s nim spis domluvil, ze misto 7000 firme by odecetl 5000 mne za to smontovani. Zvlast kdyz stejne musis koukat, jak to ten delnas dela, aby neco nepokazil.

  OdpovědětVymazat
 8. Jinak ja to chapu, jsou veci, na co si taky pozvu firmu (i tady), treba nahazovat a sbrusovat omitky je pro amatera opruz. Ale na montaz kuchyne Ikea (o dost slozitejsi) zrovna vzpominam jako na milou epizodku... tak jsem to spis myslel.

  OdpovědětVymazat
 9. Takhle to nefunguje, nějaký odečty z nájmu. Měli jsme virtuální částku, kterou jsme mohli vyčerpat a všechno doložit účtenkama. Bohužel se to tou montáží přeťáplo a navíc nám nebylo řečeno, že se do ceny kuchyně bude započítávat i cena za elektrorozvody - takže tohle jsme zacálovali z vlastní kapsy. :-( Začátek to není pěknej, pocit hořkosti zůstává, ale je třeba doufat ve světlé zítřky. ;-)

  OdpovědětVymazat
 10. Dobrý den montuji kuchyně pro různá studia i IKEU a účtuji si cca 1000 kč za metr kuchyně a 200 kč za spotřebič.

  OdpovědětVymazat
 11. Anonymní11.04.14 0:07

  Je dobre ze se ikea firmy seegmuller zbavila ted to odnasi alza.cz a electro world.cz :-)

  OdpovědětVymazat